Shërbimi Kombëtar i Punësimit ofron trajnime

punesimi

Në kuadër të mbylljes së pikave të llotos, Shërbimi Kombëtar i Punësimit, ka ndërmarrë nismën e rehabilitimit të lojtarëve dhe të papunëve nga mbyllja e tyre. Që javën e ardhëshme fillon përshtatja e tyre në tregun e ri të punës nëpërmjet ofrimit të trajnimeve të mëposhtme.

  1. Si t’i spërdredhësh zarat që të bie Shesh-besh
  2. Arti i Tavllës, Qylit dhe Burgut
  3. Dominoja për të gjithë ose si të mos të mbesë dopio gjashta në dorë
  4. Hyrje në Gambitin e Damës
  5. Pesë Katëshi ose si t’ia ngecësh tjetrit Derrin Maç.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s