Ministria e Brendshme hap tenderin për gaz lotsjellës

Ministria e Brendshme e Shqipërisë njofton se hap tenderin me procedura të përshpejtuara për blerjen e gazit lotsjellës CSS dhe BRS-M93. Firmat vendase dhe të huaja janë të lutura të paraqesin ofertat e tyre pranë zyrave tona.

Kusht është që gazi i ofruar të jetë  sa më cilësor.

gazi

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s