Programi i TV-së gjatë karantinës

Me rastin e shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme dhe karantinës, kryeministria njofton me kënaqësi publikun se programi në çdo kanal televiziv do jetë çdo ditë si më poshtë:

8.00        Mëngjes me Edi Ramën

12.00     Patrullim me Edi Ramën. Qortimi i pleqve në rrugë.

15.00     Si të lani duart dhe hapni dritaret nga Edi Rama

18.00     Ju telefonon Edi Rama

20.00     Lajmet e ditës nga Edi Rama

21.00     Debat me Edi Ramën

23.00     Film horror, treguar nga Edi Rama

12.00     Laku Noç nga Edi Rama

 

rama-ne-telefon

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s